Úvodní stránka » Zábradlí

Zábradlí

Dodáváme a montujeme zábradlí z hliníku, nerezových a konstrukčních ocelí na různá schodiště, balkony terasy, francouzská okna apod.

Hliníkové zábradlí  

Jedná se o zábradlí z moderních hliníkových slitin, s povrchovou úpravou eloxováním, nebo lakováním práškovou barvou a to v několika barevných odstínech a tvarových provedeních, které dělá celý systém velice variabilním. Na výběr máme z kulatých, hranatých a nově i oválných profilů. Zábradlí se montuje u zákazníka z profilů a komponentů a je vhodné pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru. 

hliníkové zábradlí


Nerezové zábradlí

 Zajišťujeme dodávku a montáž nerezového zábradlí. Moderní bezúdržbové zábradlí, které je možno kombinovat s lanky, sítí se sklem a dřevem. Zábradlí může být jen montované z komponentů, nebo i svařované, což umožňuje více tvarových variací a větší pevnost celé konstrukce.  

Nerezové zábradlí

Zábradlí z konstrukční oceli

V neposlední řadě jsme schopni vyrobit zábradlí z běžné konstrukční oceli, s povrchovou úpravou lakováním, práškovým lakováním, nebo žárovým pozinkováním. Zábradlí vyrábíme z běžně dostupných hutních polotovarů, dá se proto zcela přizpůsobit požadavkům zákazníka.

ocelové zábradlí